logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

Autochemie PERMATEX

Autochemie PERMATEX

Poslední úprava 19.04.2019 10:05

 

 

Permatex je přední výrobce, distributor a obchodník prémiových chemických přípravků pro automobilovou údržbu a opravy, domácí a hardware trhy. Do kategorie výrobků patří mimo jiné těsnění, tmely, ruční čističe, lepidla závitů, , čističe, výstroje opravy a maziva pod známými značkami, jako je Permatex ® , Right Stuff ® , Fast Orange ® , Spray Devět ® , Versachem ® , a devcon home.

Od roku 1909, Permatex byl uznávaným lídrem ve vývoji inovativních nových produktů a služeb na trhu s autopříslušenstvím. Naším cílem je být one-stop řešení centrum pro kutily ale i odborné techniky a mechaniky.

 
  • Permatex je odhodlána neustále plnit požadavky našich zákazníků.
  • Naše potřeby zákazníků jsou naším hlavním zájmem.
  • Naše zdroje a lidé jsou organizovány tak, aby uspokojovali naše zákazníky.
  • Naše produktové inovace jsou poháněny potřebami  našich zákazníků.

Je tento trh řízený mentality, která dělá Permatex předním dodavatelem hrana inovativních produktů, které splňují potřeby automobilového nadšence, profesionální techniky a průmyslu.

Inovace prostřednictvím výzkumu a vývoje je Permatex znakem. Neustále posílit naše schopnosti v našich laboratořích a zařízení poskytovat našim zákazníkům nepřetržitý tok nových a vylepšených produktů.

 

Permatex v současné době působí ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku a ve Velké Británii a vyváží výrobky do více než 85 zemích po celém světě. Severoamerické operace patří světovou centrálu v Hartfordu, Connecticut a state-of-the-art výrobu, distribuci a technické centrum v Solon, Ohio.

Kromě toho Permatex je odhodlána provádět svou činnost způsobem, který chrání životní prostředí a zdraví a bezpečnost zaměstnanců, zákazníků a veřejnosti na celém světě.

Permatex je divizí společnosti ITW (Illinois Tool Works Inc.), se sídlem ve Spojených státech, NYSE uvedena společnost, která byla založena v roce 1912. ITW je Fortune 200 diverzifikovaná výrobním podnikem.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací