logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607

info@promojeauto.cz

288200 Vosk - Leštící emulze s voskem, 500 ml SONAX
223 s DPH
(296 ) s DPH

288200 Vosk - Leštící emulze s voskem, 500 ml SONAX

Přípravek propůjčuje laku zářivý lesk a chrání jej po mnoho týdnů Vysoce účinná emulze pro čištění a údržbu nových a téměř nových laků s podílem kvalitního vosku Karnauba Konzervuje a dosahuje vysokého lesku Snadné zpracování Je vhodný též k údržbě částí z plastů a pryže 500 ml
K087 K2 SPID WAX 770 ml - vosk na mokrý povrch K2
57 s DPH
(112 ) s DPH

K087 K2 SPID WAX 770 ml - vosk na mokrý povrch K2

Rychlé a snadné použití schnoucího vosku. Aplikovaný na mokrou karoserii poskytuje okamžitý průtok zbytkové vody ve formě jednotlivých kapek. Obnovuje původní barvy a lesk laku. Použitelný i na suchý povrch. Chrání proti povětrnostním vlivům. Doporučuje se pro všechny typy nátěrových hmot. Nezanechává šmouhy na skle. Návod na použití: Přípravek nastříkejte na umytou karoserii a poté opláchněte vodou. Nakonec pomocí mikro utěrky karoserii vyleštěte. Můžete aplikovat i na suchý povrch. I v tomto případě nastříkejte vosk na povrch a poté setřete hadříkem do sucha. Datum spotřeby: 3 roky od data výroby uvedeného na obalu.
G020 K2 SPECTRUM 700 ml - vosk ve spreji K2
197 s DPH
(362 ) s DPH

G020 K2 SPECTRUM 700 ml - vosk ve spreji K2

K2 Spectrum je unikátní Quick Detailer a rovněž syntetický vosk 2 v 1, který byl vytvořen na základě nejmodernějších technologií. Umožňuje navoskování bez jakékoliv námahy, díky čemuž získává vysoký lesk. Stačí pouze nanést pomocí rozprašovače a povrch setřít. Spectrum se snadno leští a nezanechává bílé stopy. Zaručuje dokonalé použití pro všechny druhy laků. Je možné ho nanášet i na rozehřátý povrch. Tento výrobek má tisíce využití. Je ideální také na obnovu plastů, světlometů, palubních desek, chromovaných povrchů, pryží, pneumatik, kůže a skla. Jeho speciální vlastnosti lze využít také doma, nebo v kanceláři. Slouží rovněž k ošetření nábytku, oken, plastů, LCD obrazovek, brýlí atd. Zanechává příjemnou vůni. V balení naleznete mikro utěrku, která se vyznačuje dokonalou čistící vlastností, a je proto ideální k leštění laku automobilu a jakýchkoliv hladkých povrchů. Nenechává žádné stopy.
G010 K2 QUANTUM 140 ml - ochranný syntetický vosk K2
206 s DPH
(378 ) s DPH

G010 K2 QUANTUM 140 ml - ochranný syntetický vosk K2

Dobře vypadající lak je vizitkou auta i jeho majitele. Z tohoto důvodu, na základě výzkumu, testů a experimentů, byl vytvořen syntetický ochranný vosk Quantum. Je to výjimečný produkt na základě polymerů nejvyšší kvality. Zajišťuje dlouhodobou ochranu laku a navíc obsahuje jedinečné barvu zesilující pomůcky a odhaluje hluboký lesk. Po jeho aplikaci bude lak ideálně hladký. Povrchové napětí kapek vody se zvyšuje, což usnadňuje jejich stékání.
G035 K2 GRAVON RELOAD 250 ml - ošetření keramických nátěrů K2
275 s DPH
(500 ) s DPH

G035 K2 GRAVON RELOAD 250 ml - ošetření keramických nátěrů K2

Vysoce účinný prostředek pro údržbu křemenných a keramických povlaků. Doporučujeme pro pravidelné osvěžení keramického povlaku K2 Gravon G030. Poskytuje kluzkost, hluboký lesk a sytou barvu laku. Vyznačuje se vynikajícími hydrofobními parametry. Snižuje riziko zanechání malých škrábanců. Také se doporučuje pro ochranu nepotahovaných laků, které se používají na plasty, gumu a sklo. Trvanlivost 3-6 měsíců v závislosti na podmínkách použití. Návod na použití: 1. Abyste dosáhli vysoké odolnosti, použijte K2 Klinet L761, čímž odstraníte staré vosky, silikony, usazeniny a zbytky pasty no leštění. 2. Před použitím 1 minutu dobře protřepejte, abyste umožnili rovnoměrné promíchání nanočástic. 3. Naneste na povrch a poté použijte aplikátor, abyste rovnoměrně vyleštili povlak. 4. Nechte Gravon vysušit na povrchu po dobu 15-30 sekund a vyleštěte utěrkou z mikrovlákna. Poznámka: Nepoužívejte na přímém slunečním světle ani na horkém povrchu. Obsahuje: Gravon Reload 250 ml, utěrka z mikrovlákna, aplikátor.
G037 K2 GRAVON PRIMER 140 g - základní keramický nátěr K2
229 s DPH
(416 ) s DPH

G037 K2 GRAVON PRIMER 140 g - základní keramický nátěr K2

Pro povrchovou úpravu a jako základní nátěr aplikovaný v závěrečném stupni před aplikací ochranného potahu K2 Gravon a většiny ostatních keramických a křemenných nátěrů. Nasytí barvu laku a zvyšuje lesk. Zpevňuje přilnavost a zvyšuje trvanlivost keramického nátěru aplikovaného v dalším kroku. Je také vhodný jako lešticí prostředek pro zlepšení lesklosti a barvy laku bez dalšího nátěru. Výrobek neobsahuje drsné částice.
G030 K2 GRAVON 50 ml - keramická ochrana laku až na 5 let (sada) K2
1 711 s DPH
(3 006 ) s DPH

G030 K2 GRAVON 50 ml - keramická ochrana laku až na 5 let (sada) K2

Keramický povlak je v současné době světově známý jako nejvíce trvalý způsob ochrany laku a jiných povrchů. Je to zajištěno mnohem vyšší tvrdostí než u nejtvrdších nátěrů. K2 Gravon chrání povrch před poškrábáním, nečistotami, UV zářením, solí, ptačími exkrementy, kyselými dešti, mízou stromů, hmyzem, usazeninám, korozí a mechanickými poškozeními, jakými jsou nárazy kamenů. Také pomáhá omezit riziko snížení lesku, zejména při vystavení slunečnímu záření. Obsah balení: K2 Gravon 50 ml Aplikátor 1 ks Aplikátor ubrousky 5 ks Utěrka z mikrovlákna 1 ks
Akční cena
G040 PROTON tvrdý vosk karnauba 200 g K2
250 s DPH
(547 ) s DPH

G040 PROTON tvrdý vosk karnauba 200 g K2

Specifikace K2 PROTON tvrdý vosk karnauba 200 g Popis produktu Vosk karnauba je získáván v listů brazilských palem a jedná se o nejcennější a nejtvrdší vosk na světě Díky čistě přírodnímu složení je možné vosk nanášet holou rukou a voskování se stává úžasným zážitkem pro každého milovníka automobilů Po nanesení vosku následuje rozleštění které je velice jednoduché a na povrchu vzniká velice hladký povrch díky kterému kapky vody stékají a vytváří perličky - takzvaný odperlovací efekt Vosk Proton vydrží více než 10 mycích cyklů Chrání karosérii před oxidací a UV zářením Vosk nešpiní plastové díly a nezanechává stopy Lze používat na všechny hladké druhy povrchů jakou jsou plastové světlomety a hliníkové disky kol Balení vosku PROTON K2 obsahuje přírodní karnaubský vosk Carnauba utěrku z mikro
03110 Motorbike Wax & Polish 400ml WD-40
210 s DPH
(354 ) s DPH

03110 Motorbike Wax & Polish 400ml WD-40

VLASTNOSTI A VÝHODY Obsahuje karnaubský vosk pro dlouhou životnost a lesk - přírodní nejtvrdší vosk. Obsahuje včelí vosk pro lepší lesk a snadné použití. Vysoký lesk. Snadné použití: nastříkejte otřete pro minimální námahu. Odolný proti stříkající vodě. Lze aplikovat na plastové nebo kovové plochy pro zlepšení lesku a poskytují voděodolnou bariéru. Vhodné pro použití na chrom a plastové lemy. NÁVOD K POUŽITÍ Ujistěte se že je povrch čistý a suchý. Důkladně protřepejte. Držte ve svislé poloze a nanášejte ze vzdálenosti 10 - 20 centimetrů. Do vysokého lesku utřete měkkým čistým hadříkem. Nepoužívejte na horké plochy.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací