logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

B305 Páska na opravu výfuku - BANDEX, 5 x 100 cm K2

Páska pro opravu tlumiče a potrubí výfukového systému poškozených korozí či mechanicky díry, praskliny, apod.. Odolává vysokým teplotám výfukových plynů.Návod na použití: Aplikujte jen v případě, že výfukový systém je studený. Poškozené místo musí být řádně zbavené nečistot, odmaštěné a suché. Vyjměte opravnou pásku a sejměte ochrannou fólii. Poškozené místo omotávejte vždy tak, aby se vzájemně půlka pásky vždy překrývala. Nastartujte automobil a vyčkejte, až se postupným zahříváním výfukového systému páska začne vlivem působení tepla stahovat, tím se opravená část dokonale utěsní.
41

B304 Opravná a těsnicí páska MAGIC BAND, 2,5x163cm K2

Profesionální opravná a těsnicí páska. Vhodná na všechny opravné a těsnicí práce v dílně, průmyslu a v domácnosti. Natáhne se více než 3krát. Nepraská. Může být použita na znečištěných a vlhkých površích, nerozpadne se na prudkém slunci, ani na mrazu. Poskytuje silné, vodotěsné a hermetické těsnění. Po odstranění nezanechá stopu. Je odolná vůči extrémním provozním podmínkám. Rozsah provozních teplot při práci s páskou: od -54 C do 260 C. Stálost při roztažení: 5 Mpa 700 PSI - odolnost na radiaci UV :, dielektrická pevnost: 16 kV nm odolává kyselinám, palivům, mořské vodě, olejům a chemikáliím. POUŽITÍ: odvinout potřebnou délku červené pásky. Oddělit od ochranné fólie. Začátek pásky je nutné pevně zatlačit na povrch a začít ovíjení vrstev s přesahem 23 šířky pásky. Během ovíjení je nutné pásku silně natahovat. Její délka se zvětší až 3 krát. Odtrhnout pásku od rolky a navinout ji až do konce. Speciální aplikace: AUTO-MOTO: Okamžitá oprava těsnosti chladicího systému, výfukového systému a instalace kabelů. PRŮMYSL: Izolace elektrických kabelů, utěsnění hydraulických spojek, páska na ovíjení rukojetí a madel, maskovací páska. LODĚ A ČLUNY: Opravy pod vodou, ovíjení lanových koncovek, trubek a nárazníků.
120

B300 K2 AUTOBAND 5 x 300 cm - páska na opravu tlakových hadic K2

Vysoce kvalitní samolepící páska je zesílená tkaninovým nosičem, vyniká vysokou přilnavostí a odolností vůči vodě a tahu. Pro okamžité opravy prasklých hadic a trubek i s tlakovou vodou, různé opravy tkanin, fólií a jiných plošných materiálů.
58

60007 Bandáž na opravu výfuku - páska PERMATEX

epoxidové skelné vlákno band těsnění tlumiče výfuku a potrubí výfukové.Do 426 stupnů C Permatex
87

G039 Bandáž na opravu výfuku, 100 cm GOLD EAGLE

INFORMACE O PRODUKTU Samolepící hliníková bandáž 100 x 5cm Samolepící hliníková bandáž na velmi odolné a přitom rychlé utěsnění poškozeného potrubí, nebo tlumiče výfukového systému poškozených korozí či mechanicky praskliny, díry. Odolává vysokým teplotám výfukových plynů. Vhodná na opravy tlumičů výfuku.
112

G037 Bandáž na opravu výfuku, 132cm GOLD EAGLE

INFORMACE O PRODUKTU Bandáž 130 x 5cm Sada na opravu větších otvorů a prasklin na potrubí a tlumiči systému s kovovou záplatou. Obsahuje bandáž ze skleněných vláken 130 cm záplata z kovové folie. Odolává vysokým teplotám výfukových plynů. Vhodná na opravy katalyzátoru.
137

G036 Bandáž na opravu potrubí výfuku, 60 cm GOLD EAGLE

INFORMACE O PRODUKTU Bandáž 60 x 5cm Bandáž pro opravu potrubí výfukového systému poškozených korozí či mechanicky praskliny, díry. Odolává vysokým teplotám výfukových plynů.
86

553141 Opravná sada na výfuky, 200 g SONAX

Opravná sada na výfuky, 200 g Balení obsahuje: opravnou sadu na výfuky a speciální vysokoteplotní textilní pásku ze skelného hedvábí. Výrobek je vhodný k opravám trhlin a netěsností ve výfukovém systému a to rychle a plynotěsně. 200 g
164
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací