logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

416000 Houba na odstraňování nečistot, 2 ks SONAX

Houba na odstraňování nečistot, 2 Jemně pórovitá speciální houba na odstraňování znečištění z plastových částí ve vnitřním prostoru vozidla např. špíny z podešví, krému na boty. Odstraňuje zbytky vosku a leštidel z nelakovaných plastových částí z nárazníků, ozdobných lišt a pryže. 2 ks
96

513200 Odrezovač vzdušné koroze, 500 ml SONAX

Odstraňovač vzdušné koroze,500 ml Odstraňuje agresivní zbytky vzdušné koroze, rezavé skvrny a tím zvyšuje životnost lakovaných ploch. Je vhodný k odstraňování průmyslového prachu z lakovaných plastových povrchů. Čistí lak od vápenných usazenin a jiných znečištění. 500 ml
389
Akční cena

G167 Čistič disků ROTON, 700 ml K2

A K C E
Kapalina na mytí disků. K2 ROTON neobyčejně odstraňuje a proniká do neústupné nečistoty, včetně kalů z brzdových destiček a z prašných cest. V době rozpuštění nečistot 3 až 4 min. mění K2 ROTON barvu na tmavě červenou, což působí dojmem krvácení kol a to znamená, že je možné začít s opláchnutím. Odstraňuje nečistoty bez nebezpečí poškrábání povrchu. Určený pro všechny druhy ráfků a poklic.
89

L761 K2 T6 KLINET 770 ml - odmašťovač a čistič laku K2

Tekutina sloužící k odmašťování a čištění laku před použitím tmelu, vosku nebo polymeru. Pro docílení lepší vazby voskové vrstvy s povrchem, vrstva je podstatně déle zachována. Výrobek dokonale odstraňuje staré vosky, silikony, usazeniny a zbytky pasty po leštění, a proto je vhodný pro ověření skutečného stavu barvy. Zajistí 100 vlastnosti naneseného nového vosku nebo polymeru. Je zcela bezpečný pro jakýkoliv povrch - plastový, gumový i skleněný. Návod na použití: Výrobek je připraven k použití. Nastříkejte na povrch a pak rozetřete do sucha pomocí utěrky z mikrovlákna.
169

70174 Leštidlo na kovy All Metal Polish 300 ml TURTLE WAX

Bezkonkurenční leštidlo na všechny typy kovů. Univerzální řešení pro všechny kovové povrchy. Odstraňuje oxidaci, špínu a zanechává ochrannou vrstvu.
141

70171 Odstraňovač hmyzu, asfaltu BUG & TAR REMOVER 500 ml TURTLE WAX

Odstraňovač hmyzu, asfaltu a cestných nečistôt Turtle Wax Bug Tar Remover, je silný čistič a odstraňovač, ktorý vyrieši všetky exteriérové problémové nečistoty. Vysoko účinné čistiace zložky rozkladajú hmyz, nečistoty, vtáčí trus a miazgu. Môže byť použitý na predumytie pred klasickým umývaním so šampónom, alebo ako vhodný pomocník na cestách. Gélové zloženie, zanecháva jemný ochranný filter a zabezpečí dlhšie pôsobenie na vertikálnych plochách.
175

309200 Čistič střech kabrio, 500 ml SONAX

Čistič střech kabrio, 500 ml Speciální čistič pro všechny střechy kabrioletů z látky i z umělé hmoty. Odstraňuje rychle a důkladně i zvlášť silná zašpinění. Lze ho bez problémů použít během mytí vozu. SONAX čistič střech kabrioletů nepoškozuje originální lakování. 500 ml
401

310200 Impregnace kabrio - textil, 300 ml SONAX

Těsnění a impregnace pro textilní střechy kabrioletů. Těsní zvláště silně zatěžované záhyby a švy. Obnovuje barvu a chrání proti opětnému znečištění. Chrání a impregnuje i textilie v interiéru vozu. Zabraňuje pronikání nečistot a vlhkosti do tkanin, alkantary, koberců a textilií. Výrobek je transparentní a proto je vhodný pro všechny barvy. 300 ml.
502

amDM528 DM INSECT & TAR REMOVER 750ml odstraňovač hmyzu a dehtu COMPASS

Díky pokročilé technologii Dr. Marcus Titanium účinně odstraňuje hmyz, mastnotu, olej, ptačí trus, mízu ze stromů a jiné organické zbytky. Bezpečné pro karoserie, plast, vinyl, skla a chrom. Návod na použití:1. Ujistěte se, že povrch je chladný.2. Před použitím protřepejte.3. Nastříkejte na povrch ze vzdálenosti asi 20 cm.4. Počkejte 3-5 minut.5. Otřete povrch hadříkem nebo houbou a odstraňte veškeré zbytky.
80
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací