logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

60023 Lepidlo epoxidové (60 sekund), 25 ml PERMATEX

Všestranné, snadno použitelné, univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo. Lepící a tmelící systém, který eliminuje potřebu svařování nebo pájení. Funguje v jedné minutě, bez potřebý upínání. Jasný vzhled. Vyplňuje mezery a nemění objem. Odolné vůči vodě a rozpouštědlům. Teplotní rozsah - 60F 180F -51 C-82 C. Zachovává stálou sílu až 2500 PSI. Aplikace: ideální pro komplexní, vícedílná sestavení. Vhodné na tuhé materiály, včetně, keramických, chrom, tkaniny, laminát, sklo, tvrdého plastu, kovu a gumy.
143

60021 Lepidlo epoxidové (4 minutové), 25ml PERMATEX

Popis výrobku Dvousložkové bezbarvé lepidlo na bázi epoxidových pryskyřic. Vlastnosti produktu Dvousložkové bezbarvé lepidlo na bázi epoxidových pryskyřic. Je charakterizována maximální pevností vazby. Je nabízena pro různé montážní časy. Je to ideální řešení pro složité vícesložkové komponenty. Je odolný vůči vodě a organickým rozpouštědlům. Doba montáže je 4-5 minut. Doba tuhnutí je 8-10 minut. Nesmršťuje se. Prochází trhliny. Je téměř bezbarvé. Vodotěsné. Odolné vůči vysokým teplotám. Barva - tmavě šedá. Aplikace: Pro spojování kovů, jako jsou: hliník, železo, mosaz, nerez, chrom, ocel, měď, odlitky. Použití 1. Zajistěte pracovní prostředí před náhodným únikem materiálu 2. Odmaštění a suché lepené plochy 3. Zvyšte drsnost povrchu brusným papírem 4. Odřízněte konce obou trysek aplikátoru 5. Stlačte stejné množství pryskyřice a tvrdidla 6. Smíchejte pryskyřici a tužidlo důkladně - promíchávejte po dobu nejméně 1 minuty nebo dokud 7. nebude dosaženo jednotné barvy 8. Dokončete připravený přípravek na kombinovaných površích - okamžitě sestavte všechny díly a odstraňte přebytečný povrch 9. Počkejte, až uplyne nastavený čas Obsahuje epoxidové komponenty: Reakční produkt bisfenol A s epichlorhydrinem a epoxidovou pryskyřicí průměrná molekulová hmotnost 700. Oboznámte se s pokyny poskytnutými výrobcem.
132

E020 Hliníková pasta Epoxy, 80 gr TECHNICOLL AMTRA II

TECHNICQLL 7704 - EPOXY ALUMINIUM PASTE Super Metal 4 má nejvyšší adhezi adhezi ke všem tvrdým materiálům, kovovým slitinám a odlitkům, stejně jako sklu, dřevu a kameni. Je charakterizován nízkým smrštěním při vytvrzování a chrání povrch před korozí. Spárování dosahuje tvrdosti podobné materiálu, který je opravován, a je dokonale vhodný pro obrábění broušení, vrtání, závitování. POUŽITÍ: Oprava poškozených těles motorů. Utěsnění olejových pánví, chladičů a palivových nádrží. Regenerace rozbitých nití, šroubové spoje. Regenerace poškozených a opotřebovaných hřídelí, ložisek, klínů atd. Oprava svařovaných nýtů. NÁVOD K POUŽITÍ: Kontejnery ponořte několik minut asi 5 minut do horké vody asi 90 C teplejší kompozit se dá jednoduše dostat ven z nádoby Připravte misku pro míchání ingrediencí např. Víko s okrajem o průměru přibližně 10 cm Aplikujte dva stejné objemy složek A B pomocí různých čajových lžiček v případě pochybností použijte menší množství tvrdidla B Důkladně promíchejte na jednotnou barvu - žádné pruhy nebo vzduchové bubliny pokud máte pochybnosti, promíchávejte 10 minut, použijte do 30 minut. Nejprve aplikujte na záhyby a záhyby, abyste je naplnili doporučená mezerová spára je 0,05 až 1 mm Nadbytečné lepidlo může být odstraněno organickým rozpouštědlem, například acetonem. Lepidlo po smíchání ingrediencí vytvrzuje při pokojové teplotě, na principu chemické reakce přibližně 2 hodiny, zatímco zahřívání při vysoké teplotě např. Ohřev elektrickou sušičkou výrazně zkracuje dobu zesíťování a zlepšuje pevnostní parametry svaru. Dosáhne své plné síly po 24 hodinách.
209

DV44209 METAL BOND 52 g - rychleschnoucí dvousložkové lepidlo K2

Lepidlo opravuje a spojuje kovy, vyplňuje trhliny v kovech, dřevě a opravuje různé vady kamene a zdiva. Po vytvrdnutí mohou být lepené části vrtané, soustružené, broušené a jinak opracovávané. Najde uplatnění při práci v domě, dílně, při opravách lodí, aut, motorů apod. Je odolné vůči chemikáliím. Návod na použití: 1. Hrotem na uzávěru propíchněte tuby. 2. Lepené části musí být čisté, suché, zbavené oleje odmaštěné a rzi. 3. Vytlačte stejné množství z obou tub na čistý povrch a důkladně promíchejte na jednotnou hmotu. 4. Smíchejte jen tolik lepidla, kolik použijete v průběhu 4 minut při teplotě nižší než 7 C bude čas tuhnutí delší. 5. Přeneste důkladně promíchanou hmotu na lepené povrchy. Při lepení dvou částí je potřebný lehký tlak po dobu lepení.
93

G042 Epoxy systém na ocel, kovy 25 ml GOLD EAGLE

INFORMACE O PRODUKTU Speciální dvousložkové lepidlo s obsahem kovových mikročástic na spojení ploch či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z oceli a nerezové oceli Železo - Hliník - Mosaz - Měď - Cín. Vytváří černý, velmi pevný, nárazuvzdorný spoj odolný proti vlhkosti a vyšším teplotám.
147
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací