logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

514100 Zvýšení oktanového čísla, 250 ml SONAX

materiálPolytetrafluorethylen PTFE
206

515100 SONAX Čistič palivové soustavy benzín,250ml SONAX

Čistič palivové soustavy benzín,25 Přípravek na čištění palivového systému, který svým složením pomáhá obnovit palivový systém na maximální výkon. Čistí karburátor, sání ventilů, sání oběžných kol a průchodů a hlav pístů. Může být použit se všemi druhy benzínů. Vhodné pro všechny komponenty palivového systému. Odstraňuje silné usazeniny. Chrání benzín-čistí palivové trysky a karburátory. Mírní tvrdé starty, klepání a chvění motoru. Navrací ztracenou sílu a akceleraci. 250 ml
151

t313 K2 ANTI-FROST 50 ml směs do paliva zabraňující usazování vody na dně nádrže K2

Univerzální nemrznoucí směs do paliva. Zabraňuje usazování vody na dně nádrže a tím chrání palivo před zamrznutím. Výrobek vysoké kvality je vhodný do benzínových a dieselových motorů. Návod na použití: Obsah lahvičky vylejte do nádrže. Jedno balení postačí na 40 až 80 l paliva.
34

90704 Metabond - odměrka na aditivum do paliva COMPASS

Univerzální odměrka na aditivum dopaliva. Zhotovenívodolném, čirém provedení se stupnicí na 10 ml, 15 ml, 20 ml a 25 ml.
63

30041 Odstraňovač vody z paliva - benzin, 200ml STP

Zimní aditivum do benzinu s odstraňovačem vody. Palivový přípravek, napomáhá udržovat optimální výkon motoru po celý rok. Používá se do vozidel,která mohou být ovlivněna škodlivým obsahem vody v palivu. Chrání proti korozi,bojuje proti zamrzání paliva v zimě. Zlepšuje studené starty a odstraňuje zkapalněné páry v teplém i vlhkém počasí. Jedna lahev 200ml ošetří 50-60L paliva. Lze mísit s ostatními STP aditivy.
181

30036 Čistič vstřikovacího systému - benzin, 200ml STP

Vysoce silný a koncentrovaný čistič speciálně určený k odstranění škodlivých usazenin ve vstřikovacím systému. Rychle rozpustí usazeniny a zlepší výkon. Bezpečné použití pro katalyzátory. Obnovuje výkon a akceleraci, vyrovnává nepravidelný volnoběh, snižuje spotřebu paliva a emise. Jedna láhev 200ml ošetří 50-60L paliva. Lze mísit s ostatními STP aditivy.
115

30035 Aditivum do benzínu, 200ml STP

Určený ke zlepšení výkonu a snížení spotřeby paliva. Chrání před vznikem nánosů špíny, klovatiny, fermeže a usazenin v palivovém systému. Zlepšuje hodnoty a emise výfukových plynů. Jedna lahev 200ml ošetří 50-60L paliva. Lze mísit s ostatními STP aditivy
89

B167 Oprava palivové nádrže MEGA TANK 28 g K2

Popis produktu K2 MEGA TANK 28 g - kit na opravu palivové nádrže Průmyslový epoxidový tmel pro okamžité opravy palivových nádrží, chladičů a dalších prvků bez demontáže. Okamžitě zacelí všechny typy děr , trhlin a prasklin.
84

51528250 Čistič vstřikovače benzínu 375 ml SPANJAARD

Petrol Injector Cleaner Vysoce kvalitní čistič vstřikovače benzínu, který odstraňuje za jízdy gumu a zbytky nátěrů ze vstřikovacího a palivového systému. Čistič benzínového injektoru Vysoce kvalitní čistič vstřikovače benzínu, který odstraňuje za jízdy gumu a zbytky nátěrů ze vstřikovacího a palivového systému. Použití: K čištění vstřikovače benzínu a palivových systémů. Doporučuje se pro málo výkonné motory při zanesených vstřikovačích. Neobsahuje těžké kovy a neotráví katalyzátory. Návod k použití: a Pro zachování čistých vstřikovačů: Nalijte obsah nádoby do nádrže a opakujte každých 1000 km. b Použití v dílnách: 1. Odstraňte vakuovou hadici z tlakového regulátoru, nasaďte hadici na láhev s čističem benzinového vstřikovače. 2. Nastartujte motor a nechte běžet na rychlé obrátky dokud nevyprázdníte láhev z výfuku vyjde bílý kouř . 3. Nasaďte vakuovou hadici a nechte motor běžet až je výfukový plyn čistý. Manipulace a skladování: Hořlavina ! Chraňte před zdrojem vznícení a tepla. Je škodlivý, vyžádejte hned lékařskou pomoc při polknutí a ukažte toto balení. Nevyvolávejte zvracení. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepoužívat na lakované povrchy. V případě rozlití umyjte důkladně vodou. Balení: 375ml
101
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací