logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

G157 Péče o pneumatiky - SIGMA, 500 ml K2

K2 SIGMA 500 ml - péče o pneumatiky Černé a lesklé pneumatiky jsou nezbytné pro dokonalý vzhled automobilu. Tato myšlenka se stala inspirací proto, aby byl vyvinut speciální produkt Sigma, který gumě poskytuje pozoruhodný vzhled. Sigma je kombinací ušlechtilých olejů, které zaručují skvělý lesk a hluboké barvy, a syntetických polymerů, které chrání pneumatiky proti poškození, praskání a stárnutí. Přesto že se velmi snadno aplikuje, zajišťuje výsledek odpovídající profesionální úrovni. Pravidelná aplikace zajišťuje efekt, který vydrží i až několik týdnů. Je také ideální pro ochranu těsnění a plastových prvků.
136

70178 černidlo pneumatik Wet&Black 500ml TURTLE WAX

Lesklé a chráněné pneumatiky během pár okamžiků. Výrobek na renovaci pneumatik vytváří sytý, černý a mokrý vzhled. Obsahuje UV faktor proti škodlivému slunečnímu záření. Výdrž přípravku až na 40 pneumatik. Jak přípravek použít: 1. Pořádně láhev protřepejte a ujistěte se, že je povrch pneumatiky čistý a suchý. 2. Rovnoměrně nastříkejte na povrch pneumatiky ze vzdálenosti 15cm. 3. Nechejte zaschnout. 4. Pro dosáhnutí nejlepších výsledků předchozí kroky zopakujte.
267

amDM406 DM TIRE SHINE 750ml - čistič pneumatik COMPASS

Efektivně čistí a dává lesk pneumatikám. Dvojitá ochrana Titanium zabezpečí povrch UV filtrem a znovu obnovuje původní hloubku a intenzitu barvy. Návod na použití:- před použitím protřepejte- nanášejte na čisté a suché pneumatiky- naneste rovnoměrně na povrch- houbou nebo hadříkem odstraňte zbytky a nechte zcela zaschnout
94

M191 K2 VINYL GLANZ 5 l - čistí a leští plasty K2

Je vhodný na všechny druhy materiálů, jako jsou plasty a pryž. Dokonale čistí a leští pneumatiky, nárazníky, těsnění a dodává jim zářivý lesk a obnovuje jejich přirozenou barvu. Rychle schne a má antistatický účinek. Návod na použití: Aplikujte houbou nebo hadrem na znečištěnou či zašlou část a jen čistým hadrem otřete.
820

M190 K2 BOLD 5 l - prostředek na ošetření pneu K2

Vhodný produkt na obnovu a čištění pneumatik. Díky obsahu speciálních silikonových polymerů získáte neobvykle silný lesk. Zabezpečuje dlouhotrvající ochranu před vyblednutím a popraskáním. Dokonce i staré a zničené pneumatiky po použití přípravku vypadají jako nové. Velmi jednoduše se používá. Je účinnější než ostatní produkty na pneumatiky dostupné na trhu a je použitelný na všechny druhy pneumatik.
646

70179 Sprej na pneumatiky, Wet´N´Black, 500 ml TURTLE WAX

Sprej na pneumatiky, zn. Turtle Wax, WetNBlack, 500 ml. Speciální složení přípravku dodává pneumatikám lesklý a mokrý vzhled, vrací původní sytě černou barvu. Exkluzivní směs silikonových polymerů chrání před negativním působením UV záření. Sprej, obsah balení: 500 ml.
0

70176 Lesk pro plasty exteriérů Black In A Flash 300 ml TURTLE WAX

Lesk pro plasty exteriérů, zn. Turtle Wax, Black In A Flash, 300 ml.Přípravek na renovaci plastů a plastových dílů všech barev.Hustý neskapávající gel regeneruje např. nárazníky nebo pneumatiky. Bohatá směs silikonů a vosků obnovuje přirozenou barvu, vrací vybledlým plastům jejich původní vzhled. Odolává vodě a působí dlouhou dobu.Praktický přípravek ošetřuje plasty, gumu i vinyl. Výhodou je snadné použití.Obsah balení: 300 ml
170

70175 Gel na pneumatiky a nárazníky, Tyre & Bumper Gel, 500 ml TURTLE WAX

Ochranný gel na pneumatiky a nárazníky, zn. Turtle Wax, Tyre Bumper Gel, 500 ml.Koncentrovaný gel pro dlouhotrvající hluboký lesk.Gel má vynikající přilnavost, proniká do struktury povrchu, vrací původní vzhled a vytváří ochrannou vrstvu proti povětrnostním vlivům.Unikátní složení silikonů a vosků obnovuje pneumatiky a nárazníky, chrání před UV zářením a popraskáním, omezuje blednutí.Obsah balení: 500 ml.
262

B310 Oprava pneu - TIRE DOKTOR 400 ml K2

K2 TIRE DOKTOR 400 ml - lepení pneu Sprej, který opravuje vpichy do všech typů pneumatik, ať bezdušových tak i s duší a to bez nutnosti demontáže pneumatiky. Vhodné zejména pro osobní automobily a motocykly. Latexová látka rychle a účinně těsní většinu defektů bez demontáže a nářadí. Přípravek nemá vliv na vyvážení kola. Oprava má dočasný charakter, než vyhledáte servis. Informujte servis o použití tohoto přípravku. Návod na použití: 1. Odstranit předmět, který defekt způsobil. 2. Je-li to možné, popojet či kolo otočit tak, aby byl ventilek nahoře. 3. Důkladně našroubovat koncovku na hadičce na ventil pneumatiky. 4. Držte plechovku dnem vzhůru a zatlačte ventil na spreji. Aplikujte celý obsah spreje do pneumatiky cca 1-2 min. 5. Odpojte hadičku od pneumatiky a ihned popojet 5 km max. rychlostí 35 kmhod.
132
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací