logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

YT-0845 Souprava na demontáž autoskel YATO

Praktická, profesionální souprava pro demontáž autoskel se všemi potřebnými pomůckami. Souprava se skládá ze speciálního nože pro odříznutí skla, speciální vyřezávací struny i s rukojetí s rychloupínačem, přípravků pro demontáž plastových úchytek a demontáž ozdobných lišt a přípravku pro zavedení struny mezi okno a rám.
698

37613 Oprava čelního skla - 4,8 g LOCTITE

Popis produktu Loctite 504465 sada na opravu čelního skla dříve známý jako Loctite 37613 sada na opravu čelního skla Stopy po uderu kamene do čelního skla Žádný problém, tato souprava je vhodná pro opravu drobných prasklin čelního skla. Poškozená čelní skla se dají opravit s nízkými náklady a minimálními časovými nároky a to bez demontáže z vozidla. Tmel na opravy čelních skel automobilů slouží k opravě většiny typů laminovaných lepených čelních skel automobilů, která byla poškozena. Tato sada postačí pro jednu opravu. Opravu provádějte na ploše ozářené slunečním světlem, protože opravný materiál potřebuje k dokonalému vytvrzení ozáření slunečním světlem. Opravná sada Bullseye je vhodná k provádění oprav vad skla ve tvaru čočky. Nedoporučuje se na opravy závažnějších - hvězdicovitých - poškození nebo dlouhých trhlin. Je nebezpečné jezdit vozidlem, jehož čelní sklo má uvedený druh poškození. Vlastnosti: Rychlá oprava čelního skla. Snadné použití. Spolehlivá a dlouhodobě odolná oprava. Starší text před korekci Loctite sada na opravu čelního skla - 4,8 g Popis Sada pro opravu čelního skla Stopy po uderu kamene do čelního skla Žádný problém, tato souprava je vhodná pro opravu drobných prasklin čelního skla. Poškozená čelní skla se dají opravit s nízkými náklady a minimálními časovými nároky a to bez demontáže z vozidla. Tmel na opravy čelních skel automobilů slouží k opravě většiny typů laminovaných lepených čelních skel automobilů, která byla poškozena. Tato sada postačí pro jednu opravu. Opravu provádějte na ploše ozářené slunečním světlem, protože opravný materiál potřebuje k dokonalému vytvrzení ozáření slunečním světlem. Opravná sada Bullseye je vhodná k provádění oprav vad skla ve tvaru čočky. Nedoporučuje se na opravy závažnějších - hvězdicovitých - poškození nebo dlouhých trhlin. Je nebezpečné jezdit vozidlem, jehož čelní sklo má uvedený druh poškození. Vlastnosti: Rychlá oprava čelního skla. Snadné použití. Spolehlivá a dlouhodobě odolná oprava. Tento produkt naleznete v následujících kategoriích Lepidla a tmely Lepení v autoopravárenství Oprava autoskel Opravárenské sady Lepidla a tmely Lepidla pro nouzové opravy
455

28813 Oprava vyhřívání zadního skla - 2g LOCTITE

Loctite 3863 Opravárenská sada Circuit - Souprava pro opravu vyhřívání zadního skla. Nejjednodužší oprava přerušených nebo poškrábaných mřížek vodičů vyhřívání zadních skel. Vysoce vodivý díky vysokému podílu stříbra. Snadná aplikace.
374

140.1015 Jednoruční minipřísavka, 8 kg, O 70 mm KS TOOLS

váha [g] : 168 g , Materiál : umělá hmota , Barva : černá , vyska ( v mm ) 100 : 92 mm , délka (v mm) : 115 mm , Nosnost [kg] : 8 kg , Prumer talire [mm] : 70 mm ,
0

0070131 Držák na sklo, 2x gumová přísavka - 80kg BOLL

Profesionální zvedák sloužící k montáži automobilových skel Díky originální konstrukci je schopen udržet zátěž do 80 kg.
1 660

007012 NAVLÉKAČ DRÁTU PRO VYŘEZÁVÁNÍ OKEN AUT. BOLL

Navlékač umožňující snadné proniknutí vrstvou lepidla a protáhnutí drátu na vyřezávání skla pomocí speciálně profilované koncovky.
0

007014 Šteteček aplikační na primer - autosklo BOLL

Aplikátor pro pohodlné nanášení penetračního prostředku. Umožňuje velmi přesné pokrytí plochy.
6

007013 Držák vyřezávací struny oken BOLL

Plastový, rychloupínací držák drátu na vyřezávání automobilových skel.
736

VE002P01 Držák na sklo, 2x gumová přísavka ADS CENTRUM

Flexibilní přísavka na hladké povrchy s otočnou hlavou. Určená pro zvedání břemen do max. 85 kg.
1 144
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací