logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

516100 Olejové aditivum, 250 ml SONAX

pomáhá redukovat spotřebu motorového oleje a životnost motoru redukcí tření. Anti-frikční přípravek vytváří vysoce rezistentní mazový film na všech třecích a kluzkých plochách. Udržuje viskozitu oleje. Ulehčuje běhu motoru. Značně redukuje spotřebu paliva a oleje a opotřebení. 250 ml
160

517100 Omezovač kouřivosti, 250 ml SONAX

Speciální složení olejového aditiva s vlastnostmi omezovače kouřivosti. Viskozní vzorec vyplní mezery mezi opotřebovanými motorovými díly. 250 ml
138

T377 K2 STOP LEAK OIL 50 ml - zamezuje únikům oleje z motoru K2

Vynikající vysoce koncentrované aditivum, které zabraňuje únikům. Vhodné pro všechny druhy motorů benzín, nafta, LPG, převodovek a hydraulických systémů strojů. Obnovuje pružnost a původní parametry opotřebovaných těsnění. Aditivum je mísitelné s minerálními, polosyntetickými a syntetickými oleji. Nezvyšuje emise částic. Je zcela bezpečné pro katalyzátory a motory vybavené filtrem pevných částic. Návod na použití: Použijte celou dávku 50 ml na 5 litrů oleje. Dokonce i dvojité dávkování není škodlivé.
76

T371 K2 MOTOR FLUSH 250 ml - čistič motorů (odstraňuje všechny usazeniny v motoru) K2

Rozpouští těžké nečistoty i v těch nejnepřístupnějších částech motoru, pomáhá zdokonalit olejový oběh. Kromě toho čistí i pístové kroužky. Návod na použití: 1. Ujistěte se, že olej v bloku motoru je na doporučené úrovni. 2. Zahřejte motor na provozní teplotu, potom motor vypněte. 3. Bezprostředně před výměnou oleje a filtru, přidejte Motor Flush do bloku motoru a nechejte motor nastartovaný na volnoběh maximálně 5 minut nejezděte a nepouštějte motor nad volnoběžné otáčky. 4. Vypusťte olej z bloku motoru a vyměňte olejový filtr. 5. Naplňte blok motoru novým olejem.
0

30011 Výplach motoru Engine Flush 450ml STP

Aditiva STP Engine Flush je přípravek pro čištění motoru. Díky jeho unikátní vlastnosti čištění trvá 15 minut. Aditiva STP Engine Flush je přípravek pro čištění motoru. Díky jeho unikátní vlastnosti čištění trvá 15 minut. Co vše dokáže toto aditivum Především čistí motory, odstraní usazeniny, zabrání proti únikům oleje. Neutralizuje usazené kyseliny a dokonale vyčistí ventily a zdvihadla, díky tomu tak obnovuje výkon motoru. Návod na použití: Před vypuštěním starého oleje je nutné motor nahřát, nechte běžet volnoběh. Až bude v motoru provozní teplota oleje, vlijte do něj celý obsah aditiva STP Engine Flush a nechte 15 minut působit za volnoběhu. Poté vypusťte všechen olej z motoru.
130

30048 Utěsňovač motoru Engine Stop Leak 300 ml. STP

Regeneruje stará opotřebovaná polymerová těsnění a tím zabraňuje únikům oleje.
156

30010 Oil treatment 450 ml. STP

Stop Smoke, snižuje kouřivost, do benzínových i dieselových motorů 450ml STP
0

30009 aditivum do naftových motorů 300ml STP

Aditiva STP Oil Treatment for Diesel Engines je přísada do oleje pro dieselové motory, zlepšuje viskozitu motorového oleje a jeho spotřebu. STP Oil Treatment for Diesel Engines je aditivum s vysoce viskózní formulí, která je speciálně vyvinuta tak, aby chránila kov motoru proti korozi a rezivění. Díky speciálnímu složení viskozity je lepší tření pohyblivých částí motoru a díky tomu také dochází k nižší spotřebě paliva za jízdy. Viskozita aditiva je natolik dobrá, že chrání písty proti nánosům špíny.
0

30049 Aditivum do benzinových motorů 300ml STP

Ušlechťujicí aditivum, 300ML Regenerátor benzinových motorů, zlepšuje viskozitu oleje, snižuje spotřebu oleje STP
0
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací