logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

JRNIK016 Náhradní náplň - Gold Wood - Dřevitá, kořeněná NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Gold wood - Dřevitá, kořeněná Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Gold wood Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
90

JRNIK015 Náhradní náplň - Glittering powder - Pudrová NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Glittering powder - pudrová Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Glittering powder Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
133

JRNIK014 Náhradní náplň - Ambre Musk - Sladká NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Ambre musk - sladká Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Ambre musk Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
133

JRNIK013 Náhradní náplň - Pink Jasmine - květinová (Anti tobacco) NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Pink jasmine Anti tobacco Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Pink jasmine Anti tobacco Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
133

JRNIK012 Náhradní náplň - Cashmere - Pudrová NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Cashmere - Pudrová Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Cashmere Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
90

JRNIK011 Náhradní náplň - Silky Rose - Sladká NIKI

Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, Silky rose - Sladká Vaše autovůně NIKY už nevoní Není nic snazšího než ji vyměnit za novou. Výhodná cena, dlouhotrvající vůně od MrMrs Fragrance rozvoní vaše auto. Jak používat Náhradní náplň - vůně do auta NIKI, PURE Odstraňte již nevonící náplň ze zadní strany designového krytu a vyměňte za novou.
133

JNIKI016 NIKI Puntík matná černá Gold - Ambre musk, Osvěžovač Mr&Mrs Fragrance NIKI

MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI - Ambre musk Anti tobacco Orientální, jantarové tóny, teplé a zahalující, ukrývající ve svém srdci jemnou eleganci konvalinky, smyslnost jasmínu a vzácnost osmanthu. Na jeho plném pozadí jantar a pačuli v kombinaci s pižmem a vanilkou, taková je vůně Ambre Musk Zlatá ambra. Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Jak používat MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI - Ambre musk Anti tobacco Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory vývod klimatizace každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu distribuuje stálou a dlouhotrvající vůni. Použijte EVA náplň napuštěnou aroma olejem dle výběru, kterou můžete snadno nahradit novou.
347

JNIKI015 NIKI Puntík matná černá Pink Jasmine, Osvěžovač Mr&Mrs Fragrance NIKI

MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI- Pink Jasmine Anti tobacco Čirá ovocná svěžest vodního melounu a líčí v kombinaci s elegantním bílým čajem a leknínem. Jasmín dodává vůni Pink Jasmine Růžový jasmín jemné pudrové a krémové akcenty a posiluje charakter této vůně. Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Jak používat MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI- Pink Jasmine Anti tobacco Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory vývod klimatizace každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu distribuuje stálou a dlouhotrvající vůni. Použijte EVA náplň napuštěnou aroma olejem dle výběru, kterou můžete snadno nahradit novou.
347

JNIKI014 NIKI Puntík matná černá - Cashmere, Osvěžovač Mr&Mrs Fragrance NIKI

MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI - Cashmere Teplá jako kašmírový šál, elegantní jako jasmín a pomerančové květy, obalené jemným santalovým dřevem a pralinkami, taková je vůně Cashmere Kašmír. Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Jak používat MrMrs Fragrance vůně do auta NIKI - Cashmere Vůně do auta NIKI je designovou luxusní autovůní, která je nástupcem tolik oblíbených Cesare. Balení včetně iniciální náplně, kterou je možné kdykoliv vyměnit za jednu z 15 jiných alternativ. Provoňte vaše auto! Za pomoci univerzálního funkčního klipu připevníte na větrací otvory vývod klimatizace každého automobilu, vertikálně i horizontálně. Vůně do auta pak za pomoci puštěného vzduchu distribuuje stálou a dlouhotrvající vůni. Použijte EVA náplň napuštěnou aroma olejem dle výběru, kterou můžete snadno nahradit novou.
347
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací