logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

VEL0211 Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 modré VELCAR

Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují, vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100 bavlna, vnitřní strana pěna PUR Barva: modrá Rozměry balení: 27 cm x 35 cm Pozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
738

VEL0208 Autotrika VAN (uľitkové vozy) 1+2 černé VELCAR

Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují, vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100 bavlna, vnitřní strana pěna PUR Barva: černá Rozměry balení: 27 cm x 35 cm Pozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
738

VEL0209 Autotrika VAN (užitkové vozy) 1+2 šedé VELCAR

Univerzální potah na přední autosedačky užitkových vozidel. Balení obsahuje potah na sedadlo řidiče a potah na dvousedadlo spolujezdce. Potahy se snadno a rychle nasazují, vnitřní strana je potažená slabou vrstvou pěny, která zabraňuje posouvání potahu po sedadle. Vhodné pro všechny typy užitkových vozidel. Materiálové složení: 100 bavlna, vnitřní strana pěna PUR Barva: šedá Rozměry balení: 27 cm x 35 cm Pozor: Není možno použít na sedadla s bočními airbagy!
738
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací