logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

331241 Rozmrazovač skla rozprašovač, 500 ml SONAX

Rozmrazovač skla rozprašovač, 500 ml. Výrobek určený k snadnému odstranění sněhu, ledu a námrazy ze skel pro jasný výhled. Ve vteřině odstraňuje námrazu ze skel. Po použití se nemusíte bát dalšího namrzání. Obsahuje glycerin, který udržuje pryž ohebnou. Snadné použití: Trysku otočte do polohy určené k rozstřiku. Rozmrazovač nastříkejte rovnoměrně na zamrzlé sklo a nechte chvílí působit. Pokud je to nutné, postup zopakujte. Po odstranění námrazy nastříkejte okno ještě jednou tenkou vrstvou. 500 ml
113

D10029 Rozmrazovač zámků, 60 ml DRUCHEMA

Snadno uvolňuje zamrzlé zámky automobilů a nepoškozuje gumová těsnění. Výrobek je ve velikosti obalu, který můžete mít stále při sobě.
26
Akční cena

K603 K2 ALASKA FOX 300 ml - rozmrazovač skel K2

A K C E
Vysoce účinný přípravek pro rozpuštění námrazy ze skel automobilů se zrychleným účinkem až do -60C. Po rozmražení působí i proti další tvorbě námrazy. Víčko přípravku je navíc prakticky tvarováno jako škrabka. Lze použít i jako rozmrazovač zámků, zrcátek a stěračů. Je bezpečný pro těsnění, gumu,lak i plast.
65

T20801 Rozmrazovač, sprej 400ml TECTANE

Pro rozmrazování zamrzlých skel automobilů, světlometů a dveřních zámků. Okamžitě odstraňuje námrazu a led. Je rychlý, účinný s vysokou čistící silou.
82

ACST087 Rozmrazovač skel, sprej 600ml STARLINE STARLINE

Snadno a rychle odstraňuje námrazu ze skel, světlometů i zámků automobilů. Zabraňuje opětovnému zamrznutí. Jednoduchá aplikace bez použití škrabky.
70

90526 Rozmrazovač zámků 50ml COMPASS

Účinný rozmrazovač zámků, rychle rozmrazí všechny druhy zámků. Má vysokou účinnost, lze jej použít i jako prevenci proti zamrznutí zámku. Objem 50 ml, přenosná plastová lahvička s aplikátorem.
34

90532 Rozmrazovač oken mechanický 500ml -30°C NANO SPEED COMPASS

Vysoce účinný přípravek pro odstraňování námrazy ze skel automobilů, se zrychleným účinkem až do -30C a s příjemnou vůní žvýkačky. Přípravek se rovnoměrně nastříká na námrazu skel a nechá se působit. Zbytky námrazy se poté odstraní stěrači, hadrem nebo stěrkou. V období silných mrazů lze použít jako prevenci proti zamrzání. Nanotechnologická složka vytváří extrémně tenkou impregnační vrstvu, která výrazně ulehčuje čištění zašpiněných povrchů, odpuzuje vodu, oleje, potlačuje opětovné znečištění výhledu, snižuje přilnavost hmyzu a ostatních nečistot a hlavně zabraňuje opětovné námraze. Aplikovaná vrstva je navíc UV stabilní a odolává celému rozsahu venkovních teplot. Upozornění: Kapaliny nelze zasílat
83

amDM329 Rozmrazovač oken DM mechanický 750ml -35°C COMPASS

Vysoce účinný přípravek se Švýcarskou výrobní technologií, prorozpuštění námrazy ze skel automobilů, se zrychleným účinkem aždo -35C. Přípravek se rovnoměrně nastříká na námrazu skel a nechá se působit. Zbytky námrazy se poté odstraní stěrači, hadrem nebo stěrkou. Lze použít i jako rozmrazovač zámků, zrcátek i stěračů.Je bezpečný progumu. Upozornění: Kapaliny nelze zasílat přepravní službou - pouze osobní odběr nebo rozvoz.
87

331900 Zimní sada - 3 dílná SONAX

Zimní sada 3 dílná Balení obsahuje: 1 x rozmrazovač skel 500 ml 1 x zimní kapalinu do ostřikovačů koncentrát 250 ml 1 x rozmrazovač zámků 50 ml
160
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací