logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

320100 Brusná pasta bez silikonu, 75 ml SONAX

Brusná pasta bez silikonu,75 ml Vyhlazuje škrábance a rýhy na barevném laku. Vytváří podklad pro lakýrnické práce. Obrušuje zkorodované vrstvy laku a odstraňuje mlžný závoj z laku. Dále čistí místa poškozená naleptáním ptačím trusem, hmyzem a pryskyřicí. Neobsahuje silikon. Vysoce účinný brusný efekt. 75 ml
170
110

B321 Ocelová plastelína na opravu - MEGA BOND 60g K2

Popis produktu K2 MEGA BOND 60 g - ocelová plastelína na opravu Epoxidová pryskyřice na opravy poškozených částí. Ocelová plastelína určená na opravu a obnovu velmi zatěžovaných částí. Dokonale opravuje, utěsňuje, obnovuje, vyplňuje a uzavírá prakticky všechny praskliny, otvory a úbytky. Po hodině se může soustružit, brousit a obrábět jinými způsoby, i malovat. Nezastupitelná na cestách, kdy je třeba opravit poruchu, a současně trvalou opravu poškozeného elementu.
75

B167 Oprava palivové nádrže MEGA TANK 28 g K2

Popis produktu K2 MEGA TANK 28 g - kit na opravu palivové nádrže Průmyslový epoxidový tmel pro okamžité opravy palivových nádrží, chladičů a dalších prvků bez demontáže. Okamžitě zacelí všechny typy děr , trhlin a prasklin.
84

60009 Čistič kontaktů baterií, 163g PERMATEX

Sprej na mytí a korozi off. Pracuje za pouhé tři minuty. Proniká a odstraňuje korozi, nečistoty a špínu okamžitě. Čistí všechny typy akumulátorů a příloh v systémech nouzového napájení. Úroveň 1 POKYNY: Dobře protřepat. Spray zkorodované části důkladně pěnící čistič Permatex baterie. Nechte stát po dobu cca 3 minuty. Jemně opláchněte vodou, aby se zabránilo korozi stříkající na jiných místech. Otřít hadrem.
85
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací