logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

T440 Start spray, 400 ml K2

SUPER START 400 ml - zaručuje učinný start při každém počasí do - 54C testováno v extrémních podmínkách. Obsahuje speciální přísady, které v momentu startu chrání třecí části. Vhodný do všech druhů motorů. Návod na použití : Nastříkat do sání karburátoru vzduchového filtru a neprodleně nastartovat. U dieselových motorů nečekat na nažhavení.
0

T20901 Start sprej, 400ml TECTANE

INFORMACE O PRODUKTU Přípravek pro snazší nastartování všech druhů benzínových a naftových motorů dopravních prostředků a jiné techniky při velmi nízkých teplotách. Aplikuje se do sání motoru. INFORMACE O VÝROBCI TECTANE Profesionální řada technických sprejů značky TECTANE určená pro auto-moto průmysl, ale i domácí použití. Technické spreje TECTANE patřící do skupinyDen Braven autoprodukty jsou na českém trhu od roku 2001 a do dnešního dne si vydobyly pověst kvalitních a profesionálních produktů. Značku TECTANEpoužívá tradiční výrobce polyuretanových tmelů a technických sprejů již několik let.Více o tomto dodavateli naleznete na www.tectane.cz
99

1318129 Start sprej 300 ml SHERON

Řada - SHERON startovací sprej Zajistí spolehlivé startování za studena, v chladu a vlhku, při mokrých zapalovacích svíčkách a slabém akumulátoru. Rychlý účinek u všech benzinových a dieselových motorů v osobních a nákladních automobilech, zahradních a stavebních strojích. Vstřikujte několik sekund do přívodu vzduchu sání vzduchového filtru. Poté nastartujte motor, příp. celý postup opakujte. Značka - SHERON Komplexní značka pro motoristy zahrnující provozní kapaliny, autokosmetiku a autopříslušenství.
0
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací