logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

T21101 Teflonový sprej 400ml TECTANE

Pro univerzální použití. Kvalitní bezbarvý kluzný prostředek odolný vysokým teplotám. Vhodný na kov, gumu, plasty v průmyslu, elektrotechnice, ale i v domácnosti. Zabezpečí dlouhodobé a kvalitní promazání dílů.
116

90722 Coyote PTFE-SPRAY 400ml COMPASS

Přípravek využijete především na řetězy, převodová kola, kolejnice, dveřní panty, zasouvací dveře, vakuové pumpy, dopravníky, upínací mechanismy, ráčny, gumová těsnění a jiné. Charakteristikou přípravku je výborná mechanická a teplotní stabilita, velmi nízký koeficient tření, dobrá přilnavost, zabraňuje opotřebení a zablokování, odolný vlivům počasí, slabým kyselinám a zásadám, voduodpudivý.
136

0014013 PTFE mazadlo 400ml BOLL

Výrobek, který je univerzální mazivo PTFE. Tento výrobek má velmi dobrou mazací a uvolnění. Se vyznačuje nízkým koeficientem tření a je odolný vůči vodě, soli a teplotě v rozmezí od -50 do 200 C, Díky svým vlastnostem je praktická aplikace ve všech odvětvích a všechny druhy koníčky.
131

W120 K2 PTFE DRY LUBRICANT 400 ml - suché teflonové mazivo K2

Vytváří průhlednou a čistou klouzavou vrstvu. K mazání částí, které jsou vystaveny vysokému tlaku. Brání namrzání gumy, odstraňuje skřípání a vrzání, zabraňuje zkratům a poruchám, které vznikají působením vlhkosti a otřesů. Pohlcuje vlhkost, neobsahuje silikon, odpuzuje vodu, je odolný vůči teplotám od -50 C do 260 C. Chrání před korozí působením slané vody. Oblasti použití: Ošetřování nástrojů, dveřních závěsů, zámků dveří, posuvných kolejniček sedadel, okenních těsnění, vodících kolejnic, gumových pásek u zavazadlového prostoru a motorového prostoru. Usnadňuje tah brzdových lanek a elektro kabelů. Vhodné pro mazání vypínačů, pantů, zámků, kladek, pásových dopravníků, mincovníků, strojních součástek a mechanismů, nábytkářského kování, vlečených elektrických kabelů, různých pohyblivých mechanismů a všude tam, kde je nutná čistota, tudíž není možné použití klasických maziv.
121
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací