logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

info@promojeauto.cz

logo AS-PL

AS-PL

AUTO-STARTER

Od začátku našeho působení se specializujeme na prodej součástí pro automobilovou elektromechaniku. Každým rokem naší obchodní nabídku rozšiřujeme. Nyní můžeme nabídnout více než 10 000 druhů dílů pro startéry a alternátory, které skladujeme na ploše větší než 5000 m2. Navíc v roce 2004 jsme se stali distributorem značky AS. AS Group je obchodní síť, která sdružuje závody vyrábějící díly pro světové značky. Tímto, výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu, zaručenou světovými distributory a výrobci. Nyní našim hlavním odběratelem je evropský trh, ale vysoce rozvinutá prodejní síť nám umožňuje přijímat objednávky z celého světa.

AS-PL představení

Od začátku našeho působení se specializujeme na prodej součástí pro automobilovou elektromechaniku. Každým rokem naší obchodní nabídku rozšiřujeme. Nyní můžeme nabídnout více než 10 000 druhů dílů pro startéry a alternátory, které skladujeme na ploše větší než 5000 m2. Navíc v roce 2004 jsme se stali distributorem značky AS. AS Group je obchodní síť, která sdružuje závody vyrábějící díly pro světové značky. Tímto, výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu, zaručenou světovými distributory a výrobci.

Nyní našim hlavním odběratelem je evropský trh, ale vysoce rozvinutá prodejní síť nám umožňuje přijímat objednávky z celého světa.

https://vimeo.com/144600894

v našem katalogu o AS-PL

Autostartéry a Alternátory AS-PL za akční ceny

A K C E

Akce na levné startéry a alternátory, kvalitní nové startéry a alternátory od výrobce AS-PL bez zbytečných záloh.

Akce až 60% sleva na startéry a alternátory

A K C E

Akce až 60% sleva na startéry a alternátory BOSCH a AS-PL

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací