logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo INA

INA

Schaeffler Automotive Aftermarket GmbH

INA - přední světový výrobce ložisek nejen pro automobilový průmysl, ale i pro jiné průmyslové aplikace INA KIT / WP KIT - kompletní rozvodové sady v OE kvalitě INA - vynálezce a největší světový výrobce alternátorových volnoběžek INA - přední světový výrobce dílů ventilového rozvodu Výrobce rozvodových dílů INA spadá do skupiny Schaeffler Group společně s výrobci spojek LuK a ložisek FAG. INA patří mezi přední dodavatele do prvovýroby automobilů. Mezi její zákazníky patří například Audi, Volkswagen Group, Ford, Nissan, PSA a Renault.|Svou pozici leadera trhu mu zajišťuje nejenom prvotřídní kvalita produktů, ale zároveň také důraz na technologický vývoj a výzkum.

INA v naší nabídce

INA představení

  • INA - přední světový výrobce ložisek nejen pro automobilový průmysl, ale i pro jiné průmyslové aplikace
  • INA KIT / WP KIT - kompletní rozvodové sady v OE kvalitě
  • INA - vynálezce a největší světový výrobce alternátorových volnoběžek
  • INA - přední světový výrobce dílů ventilového rozvodu

Výrobce rozvodových dílů INA spadá do skupiny Schaeffler Group společně s výrobci spojek LuK a ložisek FAG. INA patří mezi přední dodavatele do prvovýroby automobilů. Mezi její zákazníky patří například Audi, Volkswagen Group, Ford, Nissan, PSA a Renault.|Svou pozici leadera trhu mu zajišťuje nejenom prvotřídní kvalita produktů, ale zároveň také důraz na technologický vývoj a výzkum.

Reference prvovýroby:

Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroën, Daimler, Fiat, Ford, Chevrolet, Honda, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo

 

Země původu výrobce + web výrobce:

Německo, Herzogenaurach, www.schaeffler-aftermarket.de

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací