logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

logo KAMOKA

KAMOKA

TEXPOL, Dorota Karczmarczyk

KAMOKA to je evropská značka autodílů pocházejících z továren, které dodávají své výrobky na prvovybavení pro výrobce automobilů. Autodíly KAMOKA jsou vyrobeny v souladu s vysokými standardy a evropskými normami, což zaručuje jejich vysokou trvanlivost, bezpečnost a spolehlivost. Sortiment značky KAMOKA, do kterého patří prvky zavěšení, brzd, řízení a převodů zahrnuje součástky pro osobní i nákladní automobily a dodávky. Nabídka značky KAMOKA se počínaje rokem 2005 neustále vyvíjí. Abychom uspokojili poptávku na trzích po dílech pro stále novější auta, naše nabídka je každým rokem rozšiřována o několik set nových referencí, což jí přidává na atraktivitě.

KAMOKA v naší nabídce

KAMOKA představení

KAMOKA to je evropská značka autodílů pocházejících z továren, které dodávají své výrobky na prvovybavení pro výrobce automobilů.

Autodíly KAMOKA jsou vyrobeny v souladu s vysokými standardy a evropskými normami, což zaručuje jejich vysokou trvanlivost, bezpečnost a spolehlivost.

Sortiment značky KAMOKA, do kterého patří prvky zavěšení, brzd, řízení a převodů zahrnuje součástky pro osobní i nákladní automobily a dodávky.
Nabídka značky KAMOKA se počínaje rokem 2005 neustále vyvíjí. Abychom uspokojili poptávku na trzích po dílech pro stále novější auta, naše nabídka je každým rokem rozšiřována o několik set nových referencí, což jí přidává na atraktivitě.

v našem katalogu o KAMOKA

Stěrače BOSCH a KAMOKA za akční ceny

A K C E

Akce na sady stěračů za akční ceny kde si zadáte sami značku vozidla , model a typ a naleznete sadu stěračů podle své představy přesné na vybrané vozidlo. Za bezkonkurenční ceny. Výrobci a odborníci doporučují měnit stěrače po 3 měsících.

Nakonfiguruj si kabinový filtr

Výměnu kabinového filtru, zvládne každý sám ! za nejlepší ceny.

AKCE ! Až 60% slevy na brzdové třmeny KAMOKA-TRW-BOSCH + dárek

A K C E

AKCE ! Až 60% slevy na brzdové třmeny KAMOKA-TRW-BOSCH + dárek

AKCE! AŽ 60% sleva na tlumiče pérování a pružiny podvozku

A K C E

AKCE! AŽ 60% sleva na tlumiče pérování a pružiny podvozku + dárek

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací