logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-11h)

+420 702 287 969 (autodíly a nářadí 9-17h)

info@promojeauto.cz

logo Total

Total

Celosvětový ropný a plynárenský koncern Total je jednou z předních mezinárodních ropných společností,na území pěti kontinentů pro ni pracuje více než 110 000 zaměstnanců. Svými aktivitami pokrývá celý ropný řetězec: vyhledávání a těžbu surové ropy a zemního plynu,přepravu ,rafinaci a distribuci ropných produktů.Total je rovněž hlavním aktérem v oblasti chemie. Evropský leadr v oblasti rafinace a marketingu Koncern Total disponuje špičkovým rafinérským zázemím,které je maximálně přizpůsobeno požadavkům evropských norem týkajících se specifikací produktů.Jeho distribuční síť tvoří více než 16 000 čerpacích stanic.Výkony a kvalita výrobků koncernu jsou výsledkem soustavných investic jak na poli finančním,tak na poli lidských zdrojů v oblasti výzkumu a vývoje. Total patří mezi přední světové společnosti v oblasti maziv,letectví,speciálních kapalin a LPG

Total představení

O společnosti Total

Celosvětový ropný a plynárenský koncern

Total je jednou z předních mezinárodních ropných společností,na území pěti kontinentů pro ni pracuje více než 110 000 zaměstnanců. Svými aktivitami pokrývá celý ropný řetězec: vyhledávání a těžbu surové ropy a zemního plynu,přepravu ,rafinaci a distribuci ropných produktů.Total je rovněž hlavním aktérem v oblasti chemie.

Evropský leadr v oblasti rafinace a marketingu

Koncern Total disponuje špičkovým rafinérským zázemím,které je maximálně přizpůsobeno požadavkům evropských norem týkajících se specifikací produktů.Jeho distribuční síť tvoří více než 16 000 čerpacích stanic.Výkony a kvalita výrobků koncernu jsou výsledkem soustavných investic jak na poli finančním,tak na poli lidských zdrojů v oblasti výzkumu a vývoje. Total patří mezi přední světové společnosti v oblasti maziv,letectví,speciálních kapalin a LPG.

Kvalita

Oddělení Total Lubrifiants získalo certifikaci ISO/TS 16949 ( odkaz na kvalitu konstruktérů automobilů ) v prosinci 2003 a stalo se jediným subjektem RM,certifikovaným na tento světový odkaz. Během téhož prosince také audit oddělení Total Lubrifiants obnovil certifikaci ISO 9001 ( verze 2000 ).

Dodávky maziv pro automobilky PSA Peugeot, Citroen, Renault, Opel, Ford, General Motors, Toyota a Nissan si vynutily zavedení této certifikace také v Blending Plants v USM / Rouen ( Francie ), Ertvelde ( Belgie ), Impérator ( Baisieux , Francie ), Normandy Refinery ( Francie ), Ferrybridge ( Velká Británie ) a v pobočce v Brazílii.

Touha neustále se zlepšovat a snažit se uspokojit všechny zákazníky byla začátkem roku 2004 spojena s představením přístupu Management by Continuous Progress ( MCP )

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací