logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

Jak odstoupit od smlouvy (vrácení nebo výměna zboží)


Jak odstoupit od smlouvy (vrácení nebo výměna zboží)

Poslední úprava 18.03.2021 05:35

 

 

Vrácení zboží

Pokud jste nakupovali pro svoje soukromé účely (neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ), pak máte jako zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Jak v takovém případě postupovat?

 

  • Stáhněte si ZDE formulář pro vrácení zboží. Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku ve kterém nám vracíte zboží. Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.
  • Balíček nám zašlete na korespondenční adresu  firmy (ADS Centrum s.r.o., Podchýšská 224/21  Praha 4 - Cholupice  143 00 ). 
  • Zasílejte je pouze jako balíček a bez dobírky! ( dobírkové zásilky nebudou přebrány)

 

 

Vrácení zboží nebo výměna a jeho obal

Při vrácení zboží vždy zachovejte původní obal. Nepoužívejte lepící pásky ani psací potřeby přímo na obal zboží!

Vždy je vhodné krabici nebo obal nejprve zakrýt folií nebo papírem  a nakonec krabici zpevnit lepící páskou. Takto znehodnocený obal výrazně snižuje znovuprodejnost zboží nebo vrácení zboží dodavateli a vystavujete se riziku stržení poměrné částky za znehodnocení zboží. 

 

V případě nedodržení výše stanovených podmínek nemusí být možnost vrácení zboží uznána.

 

Jestliže jste nakupovali pro účely firmy (V objednávce jste zadali IČO), pak již nejste spotřebitel, ale nespotřebitel. Z toho důvodu, dle ust. § 1829 Občanského zákoníku , nevzniká právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení zboží.

 

Výměna zboží za jiné

 Pokud zakoupíte zboží, které Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné zboží vrátit a objednat si nové. Kontaktujte nás a dohodneme se jak výměnu provedeme, Pošleme kurýra k Vám s vybraným novým zbožím. Platbu za přepravu si hradí zákazník ( platba je účtována na dobírku tzn.149,-Kč)

Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.

 

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací