×

Historie hledání

ADS CENTRUM TECDIC

  • Kód výrobce: TECDIC
  • Objednací kód: ADS TECDIC
  • Název: ADS CENTRUM TECDIC

TEC2000 Diesel Injector Cleaner čistí vstřiky a vstřikovací trysky, čímž se zlepšuje správné jemné rozprášení směsi pro maximální výkon. Výrobek zajišťuje dokonalé spalování a výrazně snižuje charakteristické černé naftové výfukové plyny (kouřivost). Opakované testy, které byly provedeny na mnoha místech včetně oficiálních zkušebních stanic ministerstva dopravy Spojeného království (pozn.: země původu TEC2000), potvrzují okamžité snížení emisí výfukových plynů až o 60 procent, přičemž také tah se prokazatelně zvyšuje, až o 10 procent.


Pravidelné používání má také vliv na úsporu paliva, obvykle v rozmezí od 4 do 8 procent.

Složení TEC2000 Diesel Injector Cleaneru snižuje opotřebení vstřikovacích trysek a pístních kroužků, přičemž je čistí a zároveň konzervuje. Čištění pístních kroužků, spalovací komory a vstupních a výstupních portů spolu s minimalizaci vzniku úsad na pístech významně přispívá ke zvýšení výkonu motoru.

Výsledky testů z praxe i v laboratorních podmínkách dokazují, že pravidelné používání TEC2000 Diesel Injector Cleaneru má velice pozitivní vliv na funkčnost a životnost vstřikovacích trysek.


TEC2000 Diesel Injector Cleaner je tedy multifunkční čistič celého dieselového vstřikovacího systému vhodný pro všechny dieselové systémy včetně vysokotlakého vstřikování Common-Rail:


- odstraňuje nečistoty a usazeniny v celém palivovém systému a spalovacím prostoru motoru

- obnovuje kvalitní rozprašování paliva na vstřikových tryskách, tím příznivě ovlivňuje spotřebu paliva a výkon motoru a snižuje riziko studených startů

- prodlužuje životnost vstřikovacích trysek, palivového čerpadla a filtru pevných částic (FAP, DPF)

- snižuje výrazně obsah emisních škodlivin ve výfukových plynech, hlavně pak sazových emisí (kouřivost)

- v zimním období řeší problémy s průtokem paliva a zabraňuje rosolovatění nafty v mrazivém počasí

- zlepšuje teplé a studené starty

- obsahuje mazací komponenty


APLIKACE JE MOŽNÁ TŘEMI ZPŮSOBY:

 


– Vyčištění palivové soustavy tzv. na přímo – „hadička“ od nádrže se zasune do nádoby s přípravkem a motor se nechá běžet na TEC2000 Diesel Injector Cleaner. Je nutné použít palivový filtr.


– Nalít TEC2000 Diesel Injector Cleaner do nádrže, kde je minimální množství paliva a nastartovat. Po 15 až 20 minutách motor vypnout a doplnit palivo.


– TEC2000 Diesel Injector Cleaner nalejeme do nového palivového filtru při jeho výměně.


* Čištění provádějte průběžně po 10 000 km nebo pravidelně přidávat do nádrže při každé předepsané kontrole (výměně oleje).