logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607

info@promojeauto.cz

Akční cena
70162 Karnaubský vosk Carnauba Car Wax 500 ml TURTLE WAX
198
  • Objednací kód: TRL 70162
  • Název: Karnaubský vosk Carnauba Car Wax 500 ml
  • Běžná cena 198 Kč
  • cena s DPH : 198 Kč
  • cena bez DPH : 164 Kč
  • A K C E

Popis produktu
Turtle Wax Carnauba Wax nabízí vylepšenou povrchovou úpravu a dlouhotrvající výsledky, kombinací nejlepších přírodních vlastností a moderních technologií.

Používá brazilský karnaubský vosk, vysoce ceněný pro svou vynikající trvanlivost a hluboký lesk, nejtvrdší z přírodních vosků.

Obohacen o silikony s nanotechnologií, které pečují o karoserii na nejvyšší úrovni s dlouhotrvajícím účinkem.

Doporučené produkty

10363 Útěrka MICROFIBER 40x30cm 6ks KENCO COMPASS

Mycí utěrka z mikrovlákna pevná a měkká Nezanechává šmouhy a nepouští žádná vláknaVhodné na mytí i leštění skel plastů i jiných povrchů ale také lze použít na stírání prachuMikrovlákno působí jako magnet na prach - pojmou několikanásobně více prachu než běžná prachovkaTechnická data velikost40 x 30 cmsada6 ksbarvažlutá modrá fialovámateriálmikrovlákno 20 polyamid 80 polyesterurčeníleštění stírání prachu jemné mytí
104

L700 K2 CLAY BAR 200 g - hmota pro odstranění povrchových nečistot laku K2

Vysoce kvalitní hmota pro snadné odstranění škodlivých povrchových nečistot, jako je nástřik barvy, míza stromů, zbytky hmyzu, průmyslový spad, trus ptáků, špína na discích kol z brzdových destiček a jiné neústupné nečistoty. Hmota je bezpečná na všech nátěrech, chrómu, skle, skleněných vláknech a plastu. Je ideální pro použití před a mezi běžným nanesením vosku. Použijte jej s K2 Spectrem. Návod na použití: Odtrhněte 20-30 gramový kus hmoty a uhněťte tvar plochého disku. Povrch by měl být předem omyt šamponem. Používejte v kombinaci s K2 Spectrum, nebo vodou, nebo auto-šamponem K2 Express. Posypte povrch nátěru a potom setřete hmotu, abyste odstranili nečistoty. Znovu uhněťte tvar plochého disku, jakmile hmota shromáždí dostatečné množství nečistot.
666

L710 Aplikátor na nanášení pasty nebo vosku K2

Popis: K2 APPLIKATOR PAD - houbička na nanášení pasty nebo vosku Jemná houbička na nanášení pasty nebo vosku. Skládá se z jemného materiálu, který nepoškozuje lak. Je vhodná na všechny barvy a druhy laku.
17
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací