logo PROMOJEAUTO

+420 722 445 607 (Info linka 9-15h)

+420 702 287 969

info@promojeauto.cz

Proč si pořídit auto nabíječku?

Proč si pořídit auto nabíječku?

Poslední úprava 30.10.2020 05:34

Nevíte proč si pořídit a vlastnit autonabíječku?

Tak jste zde správně

 

 

Konec světa? Ale kdepak! Jen má vybitou baterii.


 

Vaše auto vypadá jako v umělém spánku protože ho ne a ne nastartovat? Jedna z hlavních příčin může být vybitá baterie. Ta druhá může být uvízlá kočka. Když se vrátíme k variantě číslo jedna, rádi Vám stručně představíme výběr autonabíječek, které jak známo, seženete samozřejmě i u nás v e-shopu. (mrk)

Začneme kapacitou a proudem. Tyto informace naleznete po kliknutí na vybranou nabíječku dole pod obrázkem. Ze začátku se můžete rozcvičit říkadlem en-ten-týky, protože je jasné, že první nabíječku si vyberete prostě náhodně. Pokud již Vaše vyvolená pózuje v celé své kráse na obrazovce a známe informaci o kapacitě a proudu, trochu si zopakujeme násobilku a podíváme se na napětí – 6V, 12V, 24V … sakra. No, 24V je stejně jenom u specializovaných modelů. Tuto informaci najdete na štítku baterie. Každá nabíječka má nabíjecí napětí jiné.

Skvělou vlastnost má autonabíječka se startem. Ta vytáhne Vašeho miláčka ze světa duchů a znovu ho rozpohybuje.

Ty které jsou řízené mikroprocesorem sice dokáží dobíjet všechny druhy baterií, ale nikdy nevíte jakou máte karmu a ta Vám to pak spočítá u reklamace zboží.

Snad potěšíme i zastánce environmentalismu, když přidáme do našeho seznamu ještě solární nabíječky, které lze dobíjet pomocí slunečního záření. Kdekoliv na cestách je to super. Mír s Vámi.


 

Je vždy dobré se s námi poradit přes poptávkový formulář nebo email. Google a výrobce Vám taky snad poradí, ale proč riskovat?

Věříme, že spolupráce bude už jen sranda a my se na to těšíme!


 

Vaše Promojeauto.cz

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací