Vrácení zboží nebo výměna

Vrácení zboží

Pokud jste nakupovali pro svoje soukromé účely (neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ), pak máte jako zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Jak v takovém případě postupovat?

 

  • Stáhněte si protokol promojeauto.cz_formulář_pro_odstoupení_od_smlouvy . Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku ve kterém nám vracíte zboží. Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním nepoškozeném obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.
  • Balíček nám zašlete na adresu  (ADS Centrum s.r.o., K Šeberovu 676, Praha 4 - Šeberov, 149 00). 
  • Zasílejte je pouze jako balíček a bez dobírky! ( dobírkové zásilky nebudou přebrány)
  • Pokud objednávka obsahuje DÁREK který obdržíte za splnění limitu částky objednávky, tak musí být DÁREK zaslán se zbožím které vracíte.
  • ( případně Vám bude nabídnut storno poplatek ve výši ceny DÁRKU ZDARMA.)

 

Vrácení zboží nebo výměna a jeho obal

Při vrácení zboží vždy zachovejte původní neporušený obal. Nepoužívejte lepící pásky ani psací potřeby přímo na obal zboží!

Vždy je vhodné krabici nebo obal nejprve zakrýt folií nebo papírem a nakonec krabici zpevnit lepící páskou. Takto znehodnocený obal výrazně snižuje znovu prodejnost zboží nebo vrácení zboží dodavateli a vystavujete se riziku stržení poměrné částky za znehodnocení zboží. 

V případě nedodržení výše stanovených podmínek nemusí být možnost vrácení zboží uznána.

 

Jestliže jste nakupovali pro účely firmy (V objednávce jste zadali IČO), pak již nejste spotřebitel, ale nespotřebitel. Z toho důvodu, dle ust. § 1829 Občanského zákoníku , nevzniká právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení zboží.

 

Výměna zboží za jiné

 Pokud zakoupíte zboží, které Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné zboží vrátit a objednat si nové. Kontaktujte nás  na: info@promojeauto.cz  a dohodneme se jak výměnu provedeme, Pošleme kurýra k Vám s vybraným novým zbožím. Platbu za přepravu si hradí zákazník ( platba je účtována na dobírku tzn.149,-Kč)

Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství, musí být obaleno folií nebo papírem a poté lepenkou aby nedošlo k znehodnocení a poškození původního obalu.

 

Adresa a kontakt 

kam zaslat vrácené zboží

 

ADS Centrum s.r.o

K Šeberovu 676

Praha 4 - Šeberov

149 00

 

tel: +420 702 287 969

e-mail : info@promojeauto.cz